Чим довше вагаєшся, тим менше шансів розпочати

НА СКІЛЬКИ ІНДИВІДУАЛЬНИМ ПОВИНИЙ БУТИ ТВІЙ САЙТ

1

Коли у замовника не має часу на ТЗ (технічне завдання), власного контенту (фото + текст). Але є бажання максимально заощадити і при цьому створити індивідуальний і неповторний стиль. Максимум, чим ми зможимо допомогти, то це безкоштовною консультацією. Ми не верстаєм сайт в блокноті і не малюємо в Paint. Ми використовуєм уже готові модулі, плагіни, фреймворки, над якими уже працювали сотні людей і відшліфовували роками кожну дрібницю.

2

Шаблоні рішення, які використовуються на сотні інших сайтів складаються із тисячі (без перебільшення) дрібниць, які в свою чергу мають більше десятка своїх індивідуальних налаштувань. Наша задача: вислухати всі ваші побажання, запропонувати варіанти реалізації, разом обсудити близько сотні ньюансів (як по дизайну, так і по функціоналу) і в результаті зробити той сайт, який буде радувати не тільки Вас, але й відвідувачів та пошукових роботів.

Що далі?

ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ САЙТУ

МИ ВНИКАЄМО В ВАШ БІЗНЕС

Вам не потрібно на старті заповнювати брифінг. Ми на деякий час станемо вашим клієнтом, щоб зрозуміти, як ви продаєте свій товар чи послугу в реальному світі. Ми разом проаналізуємо ваших конкурентів. Як мінімум в регіоні і по ВЧ запросах в серпі Google, щоб в майбутньому бути на крок попереду, принаймі в інтернеті.

ДИЗАЙН І ФУНКЦІОНАЛ

Дизайн головної сторінки і повний функціонал сайту ви зможете побачити менше ніж за тиждень.
Довше всього розробляється індивідуальний логотип. Сам сайт складається з сотні окремих блоків, які можна змінювати і доповнювати постійно під час наповнення початковим контентом.

НАПОВНЕННЯ КОНТЕНТОМ

Цей період буде найважчий для вас. Готово контенту (текст, фото чи відео), як правило ні в кого не має. Ми можемо самостіно придумати де його взяти (статті напишуть журналісти, картинки для сайту принесуть фотографи). Але вам все одно прийдеться дати відповідь в форматі «так, ні, не знаю» на безліч запитань з нашої сторони. Адже сайт робимо для Вас, а не для себе.

ШВИДКИЙ СТАРТ

Коли є готовий контент і повне розуміння всіх побажань клієнта, ідеальний випадок — це ТЗ (технічне завдання) в письмовому вигляді, ваш сайт буде готовий менше ніж за 10 днів. В такому випадку попередні пункти можна взагалі опустити. Але як показує практика — цей варіант можливий тільки тоді, коли ви хочете переробити уже давно готовий сайт.